“Sosyal Market” öğrencilerin de yanında

4 hafta önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Sosyal Market” ihtiyaç sahibi kentlilerin yanı sıra kente üniversite okumak için gelen ihtiyaç sahibi olan öğrencilere de hizmet veriyor.

Konu ile ilgili olarak Çanakkale Belediyesi tarafından internet sitesinden yapılan açıklamada; “Kentteki yardımlaşma ve dayanışmayı arttırmak, yoksulluğun azalması, israfın önlenmesi, toplumsal barış ve hoşgörüyü sağlamak adına geliştirilen “Sosyal Market” ihtiyaç sahibi kentlilerimizin yanı sıra kentimize üniversite okumak için gelen ihtiyaç sahibi olan öğrenciler için de hizmet vermeye devam ediyor.

Kent içerisinde ihtiyacından fazla, kullanılmış fakat kullanılabilir nitelikte olan veya kullanılmamış ayni yardıma elverişli eşyalara sahip kişilerden bu eşyaların toplanması, aynı zamanda kullanılabilir hale getirilmesi ve kent içerisindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması amacını taşıyan sosyal market, hafta içi saat 08:30/17:30 saatleri arasında faaliyet göstermektedir.

Evinizde kullanmadığınız taşınması zor ve kullanılabilir eşyalarınızı, salı günleri mesai saatleri içerisinde evinizden alıp, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanızda yardımcı oluyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Haber Merkezi

 


Bu haber 27/09/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 172 defa görüntülendi
*