CHP’liler er meydanında buluştu

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Birinci Bayramiç Mehmet Akif Ersoy Yağlı Güreşleri, Bayramiç Taşıyıcılar Kooperatifi önünde kurulan güreş alanında yapıldı. Güreş organizasyonu 53 başpehlivanın yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi’nin önde gelen isimlerini de bir araya getirdi. Bayramiç Belediyesi’nin kardeş şehri Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de etkinliğe katılanlar arasındaydı.

Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun ve Kurucu Güreş Ağası Yahsem Korkmaz’ın ev sahipliğinde düzenlenen güreşlere 53 başpehlivanın yanı sıra Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, Çardak Belediye Başkanı Metin Semerci, Umurbey Belediye Başkanı Erdal Doğan, Gelibolu Kavakköy Belediye Başkanı Necati Kopça, çevre ilçelerin güreş ağaları, ilçe protokolü,  sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Güreşlerde 2021 başpehlivanları Ali Gürbüz, Orhan Okullu, İsmail Balaban ve 50 başpehlivan daha boy gösterirken Bayramiç halkı da güreşlere büyük ilgi gösterdi.

Ş. Ezgi Tuncel – Tunahan Ünsal


Bu haber 22/09/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 361 defa görüntülendi
*