İl genelinde elektrik kesintisi

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. Çanakkale İşletme Bakım Mühendisliğinden yapılan açıklamaya göre Çanakkale trafo merkezinde yapılacak olan arıza onarım çalışması kapsamında 13 Eylül Pazartesi gününü 14 Eylül Salı gününe bağlayan gece 00.00 ile 03.00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Açıklamaya göre kesintiden etkilenen bölgeler “Çanakkale İlçe Merkezi Tamamı (Tüm Resmi Kurumlar, Özel Kurum ve Kuruluşların Tamamı), Kepez Beldesi Tamamı ve Çanakkale Merkeze Bağlı Köylerin tamamında keinti yapılacakken kesintiden etkilenmeyen bölgeler ise Erenköy, Dilmrek, Gökçalı, Halileli, Akçeşme, Civler, Akçapınar, Tevflklye, Çıplak, Kalafat, Kumkale Köyleri.

Açıklamaya göre kesintiden etkilenmeyen bölgeler ise Lapseki İlçe Merkezi Tamamı, Çardak Beldesi ve Umurbey Beldesi tamamı ve Lapseki ‘ye bağlı köyler.

Tamamı kesintiden etkilenmeyen bölgeler; Dişbudak, Doğandere, Nusratiye, Çataltepe ve Beypınarı Köyleri, Çan İlçesine bağlı Dondurma ve Kilimli Köyleri, Biga İlçesi Ahmetler Köyü, Ramazanlar Köyü, Paşaçayı Köyü.

Ş. Ezgi Tuncel


Bu haber 11/09/2021, Cumartesi günü yayınlandı, 266 defa görüntülendi
*