Eski Bakan Tüzmen Çanakkale’de

1 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Sporcu kişiliği ve motosiklet tutkusuyla bilinen eski Dış Ticaret ve Gümrüklerden sorumlu Devlet Bakanı, TBMM 22. dönem AK Parti Gaziantep ve TBMM 23. Dönem Ak Parti Mersin Milletvekili görevlerinde bulunan Kürşad Tüzmen Haber Global televizyonunda “ Benim Şehrim “ isimli gerçekleştirdiği program için Çanakkale ye geldi.

Eski Bakan Kürşat Tüzmen program sırasında motoruna binip, yollara düşüyor ve cennet ülkemizi karış karış geziyor. Bazen yol üstünde bir mola yerinde, bazen de bir köy kahvesinde. Gelenek görenekler, halk oyunları, yöresel lezzetler ve insan hikayeleri Kürşad Tüzmen ile Benim Şehrim programıyla Pazar izleyicisiyle buluşuyor.

Program kapsamında Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı ve Kale Gıda Tic.San.A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, eski Bakan Tüzmen’i Çanak Otel de şehrin kanaat önderleri ile buluşturdu. Çanak Otel de gerçekleştirilen programa Dardanel Önentaş Gıda San.A.Ş. sahibi Niyazi Önen, Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, MÜSİAD Başkanı ve İÇDAŞ Yöneticisi Şerif Mutlu, İÇDAŞ Çelikhaneler Müdürü Eyüp Tan, Çanakkale OSB Yönetim Kurulu Başkanı ve Ersoy Gıda sahibi Fahrettin Ersoy, Ezine Peynirciler Derneği 2. Başkanı ve RK Süt Ürünleri sahibi Kadir Tınmaz, Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan, Bayramiç Camikebir Mahalle Muhtarı Nurettin Atmaca ile Sportif Havacılık ve Turizm A.Ş.CEO’su Nuray Karalar ve Benim Şehrim programı yapım ekibi katıldılar.

Haber Merkezi


Bu haber 07/09/2021, Salı günü yayınlandı, 266 defa görüntülendi
*