AK Partili Karadayı’dan CHP’li Erol’a cevap

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

CHP Kadın Kolları Başkanı Sibel Erol’un basın açıklamasından sonra AK Partili Karadayı, CHP’li Erol’un açıklamaları başta olmak üzere CHP’li Nazlıaka’ya dair açıklamalara cevaben sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj yayınladı.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı mesajında; “İki şoför arasında meydana gelen bir olayı, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı ve beraberindeki Kadın Kolları üyelerine Çanakkale’de saldırı girişiminde bulunuldu. Saldırganın Reisi, size yedirtmeyiz yalan haberini gündeme getirerek ulusal basında yer bulma telaşına düşen Aylin Nazlıaka’nın iddialarının doğru olmadığı İl Emniyet Müdürlüğü’nce titizlikle yapılan soruşturma neticesinde ortaya çıkmıştır.

Ayrıca ilgili şahsın ‘CHP’liyim’ demesi dahi Aylin Hanım’ı ikna edememiş olacak ki süreci takip edeceğini belirtmiştir. Sayın Nazlıaka’nın partisinden ihraç edildiği ve sonrasında CHP’ye tekrar adım atığı süreci hatırlatmak isterim, bu nedenle ihraç edilme korkusu yaşandığından mıdır, bilinmez ama bir atasözümüzle konuyu özetlemek gerekirse. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar atasözünün temsilini CHP’nin yönetiminde ve söylemlerinde görüyoruz.

CHP Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Sibel Erol yerel bir gazeteye verdiği röportajda da tutarsız açıklamalarda bulunmuş olayın içinde hiç olmadığını kendi tutarsız açıklamalarıyla gün yüzüne çıkarmıştır. Yalanlarının mumları sönmesine rağmen bir yalan furyasının içinde olmaları da manidardır.’’ dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 07/09/2021, Salı günü yayınlandı, 267 defa görüntülendi
*