“Çanakkale’mizde yatırımlarımız devam edecek”

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Geyikli’de toplu sünnet şölenine ve kapalı pazaryeri temel atma törenine katıldı. “Çanakkale, ortak sevdamız” diyen Turan, Çanakkale’de yatırım ve projelere devam edeceklerini söyledi.

Katıldığı programlarda değerlendirmelerde bulunan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Çocuklarımız; bugünümüz, yarınımız, göz aydınlığımızdır. Geyikli’mizde 27 evladımız için toplu sünnet şöleninde anne ve babaların heyecanına ve mutluluklarına ortak olduk. Yavrularımız da güzel bir törenle unutamayacakları bir gün yaşadılar. Yine 6 bin m2 alana sahip Kapalı Pazaryerinin temelini attık. Burası çevre mahallelerimizin pazar alışverişi ihtiyacını karşılayacak, içerisinde 352 pazar tezgahı, 18 ürün satış mağazası, 11 yöresel ürün satış mağazası bulunacak kıymetli bir yatırım. Programa katılan tüm dostlarımıza, organizasyonlarda ve kapalı pazaryerinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

Programa AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, Ezine Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, AK Parti Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, AK Parti Geyikli Belde Başkanı Mustafa Kirveli, belediye başkanları, siyaset ve STK temsilcileri ile muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Haber Merkezi


Bu haber 06/09/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 167 defa görüntülendi
*