Kaya’dan güzel her harekete alkış

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediyesi tarafından, Harmanlık Üretici ve Kooperatifler Pazarı hayata geçirildi. Pazar alanının açılışı yapıldı. Açılış törenine katılan Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya, üreticiler ile tek tek konuşurken, törende yapmış olduğu konuşmada ise “Yapılan işi kıymetli buluyoruz” dedi. Kaya hem AK Parti’nin hem Çanakkale Belediyesi’nin yapmış olduğu anlamlı projelerin yanındayız ifadelerini kullandı.

Çanakkale Belediyesi tarafından, Barbaros Mahallesi’nde bulunan Atam Kreş’in hemen yanı başına Harmanlık Üretici ve Kooperatifler Pazarı açıldı. Açılış törenine ise Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya’da katıldı. Törende konuşma yapan İsmail Kaya, yapılan işi anlamlı buluyoruz ve destek olacağız değerlendirmesinde bulundu.

Açılış töreni sonrasında, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile birlikte üreticiler ile tek tek ilgilenen Başkan Kaya, Çanakkale için yapılan yatırımların anlamlı ve başarılı olduğunun altını çizdi.

Başkan Gökhan ile ikili konuşmasında, Ziraat Odası Başkanı Kaya hem AK Parti’nin yatırımlarının hem AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın çalışmalarını da hatırlatarak her anlamlı hareketin yanındayız dedi.

Tunahan Ünsal


Bu haber 05/09/2021, Pazar günü yayınlandı, 565 defa görüntülendi
*