Esnaflardan olimpiyat sporcumuz Uyar’a destek

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Tokyo 2021 Olimpiyat Oyunları’nda ter döken ve A Milli takım forması ile ülkemizi temsil eden, Çanakkaleli sporcumuz Oğuz Uyar’a, esnaflardan destek geldi.

Esnaf Odası Birlik Başkanı Ünal Özcan, Uyar’a yapılan destekler ile ilgili yapmış olduğu bilgilendirmede, “Dünya’nın en büyük spor organizasyonu Tokyo 2021 Olimpiyatlarına Çanakkale’den katılan ilk milli sporcumuz Oğuz Uyar’a Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odamız, Şehir içi halk otobüsleri kooperatifimiz ile birlikte Bin 500 binişli yolcu kontörü, Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odamız Başkanı Selahattin İş, kendi iş yerinde öğle yemeklerinin ikramı, Karizma  Erkek Berberi işletmecisi Serkan İlaslan esnaf kardeşimiz bir yıl boyunca ücretsiz berberlik hizmeti vereceklerdir.

Çanakkale’mizin ilk olimpiyat sporcusu gencimize, esnaf teşkilatlarımızın temsilcilerinin ve esnaflarımızın verdiği bu desteklerden dolayı şahsım ve teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum. İşleriniz rast gelsin, kazançlarınız bereketli olsun” ifadelerinde bulundu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 05/09/2021, Pazar günü yayınlandı, 372 defa görüntülendi
*