Turan’dan Baroya ziyaret

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti İl Başkanı Naim Makas, geçtiğimiz gün Çanakkale Barosu’na ziyarette bulundular. Yeni Baro Başkanı Av. Soner Aydın ve yeni yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Grup Başkanvekili Turan ile bir araya geldiler.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti İl Başkanı Naim Makas, geçtiğimiz gün Çanakkale Barosu’na ziyarette bulundular. Güncel ve mesleki konular üzerinde karşılıklı istişarelerin yapıldığı ziyaret sonrasında, toplu hatıra fotoğrafı çektirildi.

Baro Başkanı Av. Soner Aydın, gerçekleşen ziyaret ile ilgili yapmış olduğu değerlendirmede “AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Sayın Bülent Turan’a ziyaretleri için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Çanakkale Barosu’nun sosyal medya hesabında ise gerçekleşen ziyaret ile ilgili yapılan paylaşımda “AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan, Baro Başkanımız Av. Soner Aydın ve Yönetim Kurulu Üyelerimize ziyarette bulundu.

Ziyarette, güncel ve mesleki konular hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak, ilimizdeki gelişmeler ve beklentiler üzerine değerlendirmeler yapıldı” cümleleri kullanıldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 04/09/2021, Cumartesi günü yayınlandı, 184 defa görüntülendi
*