Uz köy köy temaslarda bulunuyor

2 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İYİ Parti GİK Üyesi Rıdvan Uz, bir süredir saha çalışmalarına hız verdi. Uz, geçtiğimiz gün Kepez ve köylerde vatandaşlarla bir araya gelerek, esnafları ziyaret etti. Sorunları, önerileri, görüşleri yerinde vatandaşlardan bizzat kendisi dinledi.

Bir süredir, siyasilerin saha çalışmaları hız kazandı. AK Parti, CHP, İYİ Parti ve DEVA Partisi saha çalışmaları ile çalışmalarına verdiler. İYİ Parti GİK Üyesi Rıdvan Uz’da bu hafta içerisinde çok sayıda köye ziyarette bulundu. Geçtiğimiz gün ise Kepez, Gökçalı, Dümrek ve Akçapınar’a ziyarette bulunan Uz, vatandaşlarla bir araya gelerek, sorunları yerinde dinledi.

İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından yapılan bilgilendirmede, “GİK Üyemiz Sayın Rıdvan Uz, Merkez İlçe Başkanımız Sayın Necati Gapran, Kepez Belde Başkanı Sayın Muhittin Kavaklı, Kepez Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Halil Uyanık, Kepez Belediye Meclis Üyemiz Sayın Ruhi Akkoyun, İl Gençlik Kolları Başkanı Sayın Taner Mutlu, İl Başkan Danışmanımız Sayın Fahriye Dede, il, ilçe ve Kepez belde yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Kepez esnaf ve Pazar esnafı ziyaretinde bulunduk. Gökçalı, Dümrek, Akçapınar köy ziyaretlerimizi gerçekleştirdik” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 03/09/2021, Cuma günü yayınlandı, 143 defa görüntülendi
*