Rıdvan Uz, Gençlik Kolları ile Halı Saha Turnuvası’nda buluştu

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale İYİ Parti Gençlik kolları 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliği kapsamında düzenledikleri Halı Saha Turnuvasında bir araya geldi. Genel İdare Kurulu Üyesi Ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz’un da oynayarak katkı sağladığı Halı saha maçları büyük heyecan ve coşkuya sahne oldu.

İYİ Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Taner Mutlu ve yönetiminin organize ettiği turnuvaya Merkez İlçe Gençlik Kolları, İl Başkanlığı Gençlik Kolları, Ezine Gençlik Kolları Ve Yenice Gençlik Kolları katıldı. Turnuva sonucunda kazanan Merkez İlçe gençlik kolları oldu kazanan tarafın kupasını Rıdvan Uz ve Ezine İYİ Parti İlçe Başkanı Zühtü Şansal Erdil verdi.

Gençlik Kolları Başkanı Taner Mutlu Yaptığı açıklamada; “Zafer Bayramı nedeniyle düzenlediğimiz bu turnuvada bizi yalnız bırakmayan GİK Üyemiz Rıdvan Uz, Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran, Ezine İlçe Başkanı Zühtü Şansal Erdil, Belediye Meclis Üyesi Burak Kunt ve İl Başkan Yardımcımız Taner Arçukoğlu’na çok teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi


Bu haber 03/09/2021, Cuma günü yayınlandı, 290 defa görüntülendi
*