Sahadaki iki siyasi

4 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Son günlerde, Çanakkale’de bulunan İYİ Parti GİK Üyesi Rıdvan Uz, saha çalışmalarına hız verdi. Uz, geçtiğimiz gün köylere giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Uz ile birlikte saha çalışmalarında CHP İl Genel Meclisi Üyesi İsmail Gürses’te vardı. Vatandaşlar sahadaki iki siyasi yorumlarında bulundular.

Siyasi partiler, erken seçim konusu gündemde olduğu süre içerisinde saha çalışmalarına hız veriyorlar. Tüm siyasi parti temsilcileri, vatandaşlar ile köylerde ve etkinliklerde bir araya gelerek, saha çalışmalarında bulunuyorlar.

İYİ Parti GİK Üyesi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz ve CHP İl Genel Meclisi Üyesi İsmail Gürses, köy ziyaretlerinde bulundular. Musaköy ve Yapıldak köylerinde vatandaşlarla buluşan siyasiler, yurttaşlardan tam not aldılar.

İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından ziyaretler ile ilgili “Köyler bizi çağırıyor. Musaköy ve Yapıldak köylerimizi ve cemiyet sahibi vatandaşlarımızı GİK üyemiz Rıdvan Uz’un da katılımları ile ziyaret ettik. Her iki köy muhtarımıza ve köylülerimize misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz” bilgilendirmesi yapıldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 01/09/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 385 defa görüntülendi
*