Eceabat Bağ Bozumunda Bir Başbakan

9 ay önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Eski Dönem Başbakanlarından Tansu Çiller’in geçtiğimiz gün Eceabat’ta bir bağ bozumu etkinliğine katıldığı öğrenildi. Özel bir alanda gerçekleşen etkinlikte, Çiller’e AK Parti’li isimler de eşlik etti.

Dünya Sağlık Örgütü’nde 1989 – 2016 yılları arasında görev yapan Prof. Dr. Bedirhan Üstün’ün de sık sık uğradığı Eceabat, bağcılığın ve şarapçılığın son dönemlerde arttığı yerlerden biri haline geldi.

Amerikan Hastanesi doktorlarından Prof. Dr. Üstün’ün de uzun süredir Eceabat’ta bağcılıkla ilgilendiği biliniyor. Bağcılığın ardından şarapçılık sektörüne de adım atmaya hazırlandığı öğrenilen saygın profesörün aynı zamanda Eski Dönem Başbakanlarından Tansu Çiller’in de doktoru olarak biliniyor.

Geçtiğimiz gün Eceabat’taki yerinde bağ bozumu etkinliği düzenlediği öğrenilen Prof. Dr. Üstün’ün çok değerli misafirleri de vardı. Eski Başbakan Tansu Çiller ile AK Parti’den bazı isimlerin katıldığı bağ bozumu etkinliği, geç saatlere kadar sürdü.

Özel bir alanda gerçekleşen etkilikte, Eski Başbakan Çiller’e eşlik eden AK Parti’li ismin Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu olduğu, İyi Parti’li Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli’nin de davetliler arasında yer aldığı bilgisi edinildi.

Eylem Gözeldere


Bu haber 31/08/2021, Salı günü yayınlandı, 1173 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com