Projeler hayat buldu yenilerinin temelleri atıldı

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ezine’de geçtiğimiz gün hayat bulan projelerin açılış törenleri yapıldı. Yeni projelerin ise temelleri atıldı. Gerçekleşen etkinliklere AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve Vali İlhami Aktaş’ta katıldı.

Ezine Belediyesi Spor Kompleksi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Ezine Belediyesi Zümrüdüanka 84 adet konut temel atma törenleri ile Ezine Belediyesi Kapalı Pazar Yeri, Ezine Belediyesi 22 Eylül Sosyal Tesisleri, Ezine Belediyesi İlayda Sevinç Kreş ve Gündüz Bakım Evi, Ezine ilçesi Gökçebayır Muhtarlığı Sosyal Tesisleri açılışları ile Ezine Belediyesi Sarısöğüt Mahallesi Alt Yapı başlangıç törenlerine Vali İlhami Aktaş’ın yanı sıra AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Ezine Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, İl Genel Meclis Başkanı Nejat Önder, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, ilçe ve belde belediye başkanları, il müdürleri, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve STK’lar katıldı.

Ezine Belediyesi Spor Kompleksi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Ezine Belediyesi Zümrüdüanka 84 adet konut temel atma törenleri ile Ezine Belediyesi Kapalı Pazar Yeri, Ezine Belediyesi 22 Eylül Sosyal Tesisleri, Ezine Belediyesi İlayda Sevinç Kreş ve Gündüz Bakım Evi, Ezine ilçesi Gökçebayır Muhtarlığı Sosyal Tesisleri açılışları ile Ezine Belediyesi Sarısöğüt Mahallesi Alt Yapı başlangıç törenlerine saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlandı.

Ezine Belediyesi Spor Kompleksi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Ezine Belediyesi Zümrüdüanka 84 adet konut temel atma törenleri ile Ezine Belediyesi Kapalı Pazar Yeri, Ezine Belediyesi 22 Eylül Sosyal Tesisleri, Ezine Belediyesi İlayda Sevinç Kreş ve Gündüz Bakım Evi açılış törenlerinde AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel ve AK Parti İl Başkanı Naim Makas tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

Yapılan konuşmaların ardından Ezine Belediyesi Spor Kompleksi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Ezine Belediyesi Zümrüdüanka 84 adet konut temelleri ile Ezine Belediyesi Kapalı Pazar Yeri, Ezine Belediyesi 22 Eylül Sosyal Tesisleri, Ezine Belediyesi İlayda Sevinç Kreş ve Gündüz Bakım Evi açılışları dualarla ve hayırlı olsun temennileriyle gerçekleştirildi.

Temel atma ve açılış törenlerinin ardından Ezine ilçesi Gökçebayır Köyü’nde Gökçebayır Muhtarlığı Sosyal Tesisleri açılışı dualarla ve hayırlı olsun temennileriyle gerçekleştirildi.

Haber Merkezi


Bu haber 30/08/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 161 defa görüntülendi
*