AK Parti teşkilatı bir arada

5 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve teşkilat, geçtiğimiz gün İskele Meydanı’nda düzenlenen etkinlikte vatandaşlarla bir araya geldiler. Aşure Günü vesilesiyle, Çanakkalelilere aşure ikramında bulunuldu. Grup Başkanvekili Bülent Turan’da kepçe ile aşure servisi yaptı.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı, il ve ilçe yöneticileri geçtiğimiz gün İskele Meydanı’nda bir araya geldiler. Aşure Günü dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu.

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı tarafından sosyal medyada yapılan bilgilendirmede, “Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, İl Başkanımız Naim Makas, İl Genel Meclisi Başkanımız Nejat Önder, Kadın Kolları Başkanımız Özlem Karadayı, Merkez İlçe Başkanımız Yıldıray Ölçek, Belediye Meclisi Üyelerimiz, İl ve İlçe Yöneticilerimiz, Mahalle Başkanlarımız ve tüm teşkilatımız, İl Kadın Kollarımızın düzenlediği aşure dağıtımı etkinliğinde hep birlikteydik.

AK Parti Çanakkale ailesi olarak, milli birlik ve beraberliğimizi tazeleyen Aşure Günü’nün hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadeleri kullanıldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 19/08/2021, Perşembe günü yayınlandı, 280 defa görüntülendi
*