İYİ Parti’den Tavaklı’da inceleme

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar ve il yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz gün Tavaklı’ya gittiler. Bölgede sürekli çıkan yangınlarla ilgili bölge halkı ile istişarelerde bulunan partililer, sürecin takipçisi olacağız ifadelerini kullandılar. İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından yapılan bilgilendirmede ise “Yanan alanların imara açılıp açılmayacağı konusunun sonuna kadar takipçisi olacağı” denildi.

İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından, Tavaklı’ya yapılan ziyaret ve yangın bölgelerindeki inceleme ile ilgili yapılan bilgilendirmede, “Bugün 15 gün içinde tam 8 kez ayrı ayrı bölgelerde yangın çıkarılan Çanakkale’mize bağlı Ezine ilçesi Tavaklı Köyü’müze geçmiş olsun ziyaretinde bulunup yangın çıkarılan alanları tek tek inceledik. Maalesef gördük ki yanan alanların hepsi deniz manzaralı en güzel yerler.

Tavalı Köyü’müzün gençlerine özellikle tüm milletimiz adına teşekkür ederiz. Yangın esnasında canlarını bile hiçe sayarak söndürmek için verdikleri mücadele adeta bir efsane gibi anlatılmakta köyde gündüz işleri ile ilgilenip gece yangın nöbeti tutuyorlar. İYİ Parti Çanakkale olarak her an köylümüzün yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz yanan alanların imara açılıp açılmayacağı konusunun sonuna kadar takipçisi olacağız” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 18/08/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 176 defa görüntülendi
*