“Bırakın hizmeti telefonları açmadılar”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı aynı zamanda Türkiye Kantin İşletmecileri Esnaf Dernekleri Federasyonu 2. Başkanı Abdülaziz Asan, Çanakkale Lokantacılar ve Gazinocular Odası Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Pandemi Döneminde sıkıntıya düşen esnaf üyelere Oda Başkanlarının yeterli desteği veremediğini belirten Asan esnaftan gelen şikâyetler nedeniyle aday olduğunu söyledi. “Başkanlarımız Pandemi Döneminde bırakın hizmet vermeyi üyelerin telefonlarını bile açmamış. Bunun içinde bize çok fazla çağrı oldu. Biz de bu nedenle yola çıktık.” dedi.

“60’lı yıllardaki Oda Başkanlıkları dönemi bitti”

Esnafın Pandemi Dönemini Türkiye genelinde çok zor geçildiğini ifade eden Asan, Çanakkale’de başkanı olduğu Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği’nin bu süreçteki faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Ardından “Artık 60’lı yıllardaki Oda Başkanlıkları dönemi bitti. Artık bilgi çağındayız, bilgisayar çağındayız. Biz Oda’da hizmet değil ayağa hizmet götürmek için Oda’ya adayız. Biz esnafımızın işini bırakıp Oda’ya 2 saat ayırarak gelip gitmesinin önüne geçeceğiz. Sorunlarla ilgili çözüm üreteceğiz.” dedi.

Ş. Ezgi Tuncel


Bu haber 18/08/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 463 defa görüntülendi
*