Kültürümüzü Avrupa’da Yaşatan Proje

5 ay önce Eğitim Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Merkez Çanakkale Anadolu Lisesi tarafından yürütülmekte olan Erasmus+ Projesi kapsamında, kültürümüz okulun öğrencileri ve öğretmenleri tarafından Avrupa’da en iyi şekilde temsil ediliyor.

Dört adet Erasmus+ Projesi’nden biri olan OFI-ICT-PSI projesi, bir süredir Çanakkale Merkez’de sınavla öğrenci alan tek Anadolu Lisesi proje okulu Merkez Çanakkale Anadolu Lisesi tarafından yürütülüyor. Projenin Kuzey Makedonya Cumhuriyeti, Üsküp’te gerçekleştirilen bütçe yönetimi toplantısına geçtiğimiz gün Merkez Çanakkale Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ahmet Güngör ve İngilizce Öğretmeni Hakan Bilir katıldı.

“AVRUPA’DA EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDİLİYOR”

Okul Müdürü Ahmet Güngör ise toplantıya ilişkin verdiği demeçte, “Öğrenci ve akademik personelimizin gelişiminde önemli katkılar sağlayacağını düşündüğüm söz konusu uluslararası projelerimiz devam etmektedir. Daha önce birçoğunu başarıyla tamamladığımız, halihazırda yürütmekte olduğumuz ve gelecekte yenilerine de imza atacağımız projelerimizle eğitime değer katmakla birlikte ülkemizi ve kültürümüzü de Avrupa’da en iyi şekilde temsil etmekteyiz.” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi


Bu haber 16/08/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 411 defa görüntülendi
*