Haftalık Astroloji

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Merhaba sevgili okurlar, 16-22 Ağustos haftası gökyüzü etkileri,

16 Ağustos pazartesi günü Aşkın, zerafetin, sanatın, kişisel beğeni ve zevklerimizin temsili Venüs,(mitolojik sembolü Afrodit) Terazi burcuna geçiş yapıyor. Venüsün terazi burcundaki ziyareti boyunca sevgiyi paylaşım ve kabul şeklimiz çok daha nazik ve kibar bir formda olacaktır. İlişkilerimizde dengeli ve adil olmaya özen gösterdiğimiz ve daha samimi olmak isteyeceğimiz bir süreç bizleri beklemekte. Romantik teklifler almak, iletmek ve mevcut ilişkileri evliliğe dönüştürmek için uygun zamanlardır.
19 ağustosta ise devrimlerin ve sıradışı olayların gezegeni Uranüs retro hareketine başlıyor. Uranüs daha çok kolektif bilincimizi etkilediğinden toplum içerisindeki yerimizle ilgili sorgulamalar yapmak, dile getiremediklerimizi çekinmeden söylemek, baskıcı kuralcı yapılardan uzaklaşmak ve daha özgür bir yaşam biçimi seçmek için doğru zamandır. Uranüs retrodayken, bize korkularımızdan uzaklaşma, onlarla yüzleşme fırsatı verecektir.
22 Ağustosa geldiğimizde ise bizleri bir mavi dolunay (kova dolunayı) beklemekte.
Bu dolunay bizlere, duygularımız konusunda kendimize gerçekçi ve net olma fırsatı tanıyacaktır. Ayrıca bu dolunayın, büyük değişimleri tetikleme yeniliklere daha kolay uyum sağlayabilme gibi pozitif etkileri de olacak. Yalnızca bireysel değil kitlesel faydayı da gözeteceğimiz bir birlik beraberlik bilinci de oluşturacaktır.

Yazar: spiritheta


Bu haber 16/08/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 233 defa görüntülendi
*