Konsorsiyum toplantısı ÇTSO’da yapıldı

5 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Avrupa İşletmeler Ağı (AİA) Batı Marmara Konsorsiyumu (EEN WEST-MAR ) 2020-2021 yılı faaliyet değerlendirme toplantısı 12-13 Ağustos 2021 tarihlerinde Çanakkale’de yapıldı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde yapılan toplantıda, EEN WEST-MAR Konsorsiyum Koordinatörü Edirne KOSGEB Müdürü Veysel Vural, KOSGEB Uzmanı Tarık Altuntaş, EEN WEST-MAR Çanakkale Konsorsiyum Koordinatörü Genel Sekreter Sema Sandal, Proje Uzmanı Gökhan Doğru, Dış İlişkiler Uzmanı Mehtap Göynüer, EEN West-Mar Tekirdağ Konsorsiyumu Uzmanları Figen Taşçı Durgut ve Serpil Yılmaz ile EBİC EGE AİA Koordinatörü Doç. Dr. Serdar Temel hazır bulundu.

“İhracatçı firmalarımızı Avrupa işletmeler ağı sistemi ile 60’dan fazla ülke pazarına taşıyoruz”

Konsorsiyum faaliyet değerlendirme toplantısıyla ilgili bilgi veren Genel Sekreter Sema Sandal; “Avrupa İşletmeler Ağı (AİA), KOBİ’lerimizin uluslararasılaşmasına yönelik dünyanın en büyük ağı olarak, firmalarımızın 60’dan fazla ülke ile doğrudan temas kurmalarını sağlamaktadır. Bu toplantımızda, EEN WEST-MAR konsorsiyumu olarak 2020-2021 yılını kapsayan proje kapsamında, hedeflenen ve gerçekleştirilen faaliyetleri inceledik. Firmalarımızı bu ağa dahil olmaları ve dış ticaret konularında bilgilendirmek üzere Odamızın Dış Ticaret Destek Merkezi’ne davet ediyorum.” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 14/08/2021, Cumartesi günü yayınlandı, 257 defa görüntülendi
*