Çanakkale Basınının Sorunları Konuşuldu

1 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile Medya Derneği bünyesinde düzenlenen Yerel Medya Buluşmaları Projesi kapsamında, Çanakkale’deki yerel medya temsilcilerine ‘Çok Kanallı Yayıncılık’ sistemi hakkında bilgi verildi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı İl Müdürlüğü evsahipliğinde, Çanak Otel’de Lacivert ve Sabit Fikir dergileri Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Akar moderatörlüğünde düzenlenen programa, Sunucular Medya Derneği Başkanı ve Takvim Gazetesi yazarı Ekrem Kızıltaş, Daily Sabah Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Altay ile Daily Sabah Editörü Can Kazancıoğlu’nun yanı sıra Çanakkale’deki yerel gazetelerin ve televizyonların temsilcileri katıldı.

Medya Derneği Başkanı Kızıltaş’ın sunumuyla başlayan programda Can Kazancıoğlu da sunum eşliğinde, ‘Çok Kanallı Yayıncılık’ sitemi hakkında teknik bilgiler verdi. Yapılacak ufak dokunuşlarla birçok şeyin değişebileceğini belirten Kazancıoğlu, bunun ise bir maliyet olmadan yapılabileceğini söyledi. Sunumlarında artından medya temsilcilerinin sorunları ele alındı. İletişim Başkanlığına iletilmek üzere not edildi.

Gazeteciler, programın ardından Gazeteniz Gündem’i ziyaret ederek yerel gazetelerin sorunları ve gazetecilik hakkında istişarelerde bulundu.

Eylem Gözeldere


Bu haber 12/08/2021, Perşembe günü yayınlandı, 255 defa görüntülendi
*