Başkan Zileli’den vatandaşlara uyarı

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale’de koronavirüs vakaları artışa geçti. Artan koronavirüs vakalarına karşı temkinli olmak gerektiği ile ilgili yetkililer sık sık kamuoyunu bilgilendirmeye devam ediyorlar. Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli de vatandaşları uyararak, “Farkında olmalıyız ki salgın gücünü hala korumakta” ifadelerini kullandı.

Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli, artan koronavirüs vakaları ile ilgili vatandaşlara bilgilendirmede ve uyarıda bulundu. Başkan Zileli, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “Koronavirüs salgınıyla mücadelemiz devam ederken farkında olmalıyız ki salgın gücünü hala korumakta. Rehavete kapılmak virüsün daha hızlı yayılmasına neden oluyor. Bu nedenle salgının başından beri en önemli hususlardan olan maske, mesafe, hijyen kurallarına dikkat edelim. Kalabalık ortamlarda maskemizi takalım. Bir süre daha sevdiklerimizin sağlığı için onlardan uzak duralım. Sosyal mesafemizi koruyalım.

Herkes kurallara uyduğunda ve gereken özeni gösterdiğinde salgının gücünü kaybedeceğinin farkında olalım” ifadelerinde bulundu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 12/08/2021, Perşembe günü yayınlandı, 316 defa görüntülendi
*