AK Parti’den Başkan Ejder’e Nezaket Ziyareti

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Geçtiğimiz ay kongresini yaparak güven tazeleyen Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim Ejder’e, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas tarafından “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi.

Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin tam bir ay önce gerçekleştirilen olağan kongresine program yoğunluğu nedeniyle Ak Parti İl Başkanı Naim Makas’ın katılmamış olması dikkat çekmişti. Önceki gün, kooperatifi ziyaret eden Ak Parti’li Makas ise ziyarette geç kalındığını vurgularken misafirperverliğinden dolayı da Başkan Ejder’e teşekkür etti.

Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim Ejder’e ziyaret gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Naim Makas, ziyaret kapsamında esnafa dair tüm çalışmalara imza atacakları ifade ederek, ziyarette katılan vatandaşlara evsahibi gibi kolonya ikram etti.

MAKAS’TAN BAŞKAN EJDER’E TEŞEKKÜR

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim Ejder’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. Başkan Makas, ziyarete şu açıklamalara yer verdi.

“GEÇ BİR HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ OLDU”

Makas, “Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı olağan genel kuruluna katılamadık. Geç bir hayırlı olsun ziyareti oldu. Çanakkale’mizin esnafına dokunan bir kurumun başında 24’üncü yılını tamamlayan İbrahim Ejder’i ziyaret ettik. Başkan Ejder’in misafirperverliğinden dolayı kendim ve teşkilatım adına teşekkür ederim” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 12/08/2021, Perşembe günü yayınlandı, 372 defa görüntülendi
*