Yangın bölgesine üye ziyareti

5 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

DİSK/Genel-İş Çanakkale Şubesi 13 gündür Türkiye’de etkili olan orman yangınları nedeniyle yangın bölgelerinde görevlendirilen üyelerinin çalışma koşullarını yerinde görmek, varsa eksiklerini gidermek için ziyaret düzenledi.

Yangın bölgesindeki çalışma koşulları ile ilgili DİSK/Genel-İş Sendikası Çanakkale Şubesi Yönetim Kurulu adına Şube Başkanı Metin Ceylan açıklamada bulundu. Ceylan şunları söyledi; “Türkiye’deki yangınlar 13’üncü gününde devam ederken, Muğla’da 4 ve Aydın’da 1 olmak üzere toplamda 5 yangın ne yazık ki halen devam ediyor. 13 gündür Türkiye’de etkili olan orman yangınları sonrası soğutma çalışmaları sürerken, Muğla ve Aydın’daki yangınlara müdahaleler devam ediyor.

Çanakkale Belediyesi tarafından yaklaşık bir hafta önce Marmaris’ teki orman yangını bölgesine gönderilen üyelerimiz, Marmaris orman yangınının kontrol altına alınması ile birlikte Köyceğiz’ de devam eden yangına müdahale etmek için Köyceğiz İtfaiye Grup Amirliği bünyesinde görevlendirildiler. DİSK/Genel-İş Çanakkale Şubesi olarak üyelerimizin çalışma koşullarını yerinde görmek, varsa eksiklerini gidermek için kendilerine yaptığımız ziyarette, gördük ki üyelerimizin moral ve motivasyonları üst düzeyde ve orada verdikleri hizmetten onur duyuyorlar.

DİSK/Genel-İş ailesi olarak zor şartlarda görevlerini ifa eden üyelerimize halkımız adına teşekkür ediyor, bundan sonra da şartlar ne olursa olsun yanlarında olacağımıza söz veriyoruz.”

Haber Merkezi


Bu haber 09/08/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 337 defa görüntülendi
*