“Görüş alışverişinde bulunduk”

5 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

S.S. Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı İbrahim Ejder, 2. Başkan Mustafa Kahraman ve Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Kunt, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Geçtiğimiz ay yapılan Genel Kurullarında güven tazeleyen Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Birliği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Ejder ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ederek görevlerinde başarılar diledim. Özellikle Pandemi döneminde Kooperatif, sağladığı desteklerle çok sayıda esnafa can suyu oldu. Oda olarak ilimiz ekonomisini canlandırmak için üzerimize düşen tüm görev ve işbirliklerine her zaman hazır olduğumuzu kendilerine bir kez daha ilettim. Beraber yapabileceğimiz işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı İbrahim Ejder de Başkan Semizoğlu’na kendilerine verdikleri destek için teşekkür etti.

Haber Merkezi

 


Bu haber 09/08/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 210 defa görüntülendi
*