Vali Aktaş sorunları muhtarlardan dinledi

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, geçtiğimiz gün muhtarlıklara ziyarette bulundu. Vali Aktaş, muhtarlarla görüşüp talep ve sorunları bizzat dinledi.

Muhtarlık ziyaretlerini sürdüren Vali İlhami Aktaş, ilk olarak Güzelyalı Köyü Muhtarlığını ziyaret etti. Güzelyalı Köyü Muhtarı Elif Çelik ve Aza Atilla Geray ile bir araya gelerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, Güzelyalı Köyü Muhtarı Elif Çelik’in talep ve sorunlarını dinleyerek, çalışmalarında başarılar dinledi.

Vali Aktaş, Güzelyalı Köyü Muhtarlığından sonra sırasıyla; Kepez Boğazkent Mahallesi Muhtarı Hamit Özdemir, Kepez Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Aykut Kaya ve Kepez Hamidiye Mahallesi Muhtarı Ayşe Dereli’yi ziyaret etti.

Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Arslan, dernek üyeleri Bülent Bayat ve Kazım Topal’la da bir araya gelen Vali İlhami Aktaş, muhtarlarla bir süre görüşerek sohbet etti.

Ziyaretlerde Vali Aktaş, muhtarlardan mahallenin genel durumu, yapılan altyapı ve üstyapı çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Muhtarların çalışmaları ve verdikleri hizmetlerin önemine dikkat çeken Vali Aktaş, muhtarlara çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Merkezi


Bu haber 04/08/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 161 defa görüntülendi
*