Meydan Döner’den Mücadeleye Büyük Destek

10 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bir günlük cirosunu SMA hastası Ahmet Alp bebeğin mücadelesine bağışlayan, dükkanı küçük ama gönlü büyük esnaflara Meydan Döner de katıldı. 8 Ağustos Pazar Günü Ahmet Alp için çalışacak olan işletme, kentlilere seslenerek herkesi desteğe çağırdı.

Tedavisi oldukça masraflı olan SMA hastalığı ile yaklaşık bir yıldır mücadele eden Bigalı bir ailenin evladı, SMA hastası Ahmet Alp bebeğe Çanakkale’nin birçok büyük şirketi kayıtsız kalırken küçük esnafları elini taşın altına koymaya devam ediyor.

Saat kulesi meydanındaki Köfteci Erdal’dan Cevatpaşa’daki İda Akvaryuma, Aynalı Çarşı’daki Candar Hediyelik’ten Tarla Sokak’taki Sofa Cafe’ye kadar elini taşın altına koyarak aylardır mücadeleye destek olan esnaflara bir günlük (Pazar Günü) cirosunu bağışlayan Meydan Döner de katıldı.

İskele Meydanı’nda, Denizbank yanında yer alan Meydan Döner, hazırladığı görsel ile kentlileri işletmelerine çağırarak Pazar Günü elde edilen gelirin tamamını, Ahmet Alp bebeğin bugüne kadar ancak yarısı toplanan mücadelesine katkı olarak vereceğini açıkladı. “Haydi Çanakkale! Hep birlikte SMA hastası Ahmet Alp bebek için bağışta bulunup, ona UMUT olalım… Meydan Döner&Büfe ailesi olarak 8 Ağustos Pazar Günü tüm gelirimizi Ahmet Alp bebek için bağışlıyoruz.” ifadelerine yer verilirken, görselde ayrıca; Eker’in, Özce Gıda ile Emre Ekmek Fırını ve Hekim Altürk Lavaş Fırını’nın da mücadeleye destek verdiği belirtildi.

Kentliler de işletmelere destek olurken gönlü büyük esnaflarımızın sayısının artmasını diliyor.

Eylem Gözeldere

 


Bu haber 03/08/2021, Salı günü yayınlandı, 310 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com