Hem dinlenme hem istişare

2 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ile ailecek bir araya gelinen ortamda şehrin ve Üniversitenin sorunlarını ve projelerini görüştü. Turan, görüşme sonrası yapmış olduğu değerlendirmede, “Rektör hocamızın tecrübelerine güveniyoruz” ifadesini kullandı.

Geçtiğimiz gün AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ile bir araya geldi. Turan ile Prof. Dr. Murat, şehrin ve üniversitenin sorunlarını masaya yatırdılar.

Görüşmeye ilişkin açıklamalarda bulunan Turan; “Akademik başarısıyla, yeni açılan bölümleriyle Onsekiz Mart Üniversitesi, sınırları aşarak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Şehrimizin gurur veren tüm yatırımlarıyla birlikte aynı zamanda eğitim ve üniversite kenti olmasını istiyoruz. Bunun için potansiyelimizi artıracak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Üniversitemizin de önemli projeleri var, Rektör Hocamızın tecrübelerine güveniyoruz” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi


Bu haber 02/08/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 724 defa görüntülendi
*