Gönlü Büyük Esnafların Sayısı Artıyor

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

SMA hastalığı ile mücadele eden ve tedavisi için gereken paranın yarısının toplanabildiği Çanakkale evladı Ahmet Alp’in zamanı daralırken, küçük esnafımızın başlattığı iyilik hareketi de büyümeye devam ediyor.

Çanakkale’nin küçük esnafı günlük cirosunu Ahmet Alp için bağışlıyor. Cevatpaşa Muhtarı Evren Kızoğlu, sosyal medya hesabından gün be gün destek olan esnafları yayınlıyor.

Muhtar Kızoğlu, yaptığı paylaşımlarda ise şu ifadelere yer verdi: “Ahmet Alp için küçük esnafımızın başlattığı iyilik hareketi büyümeye devam ediyor. İda akvaryumun cirosu bu gün Ahmet Alp’e bağışlanacak. Evcil hayranınız yok dahi olsa sokaktaki canlar için en azından bir mama alarak destek olabilirsiniz.”

ÖRNEK OLSUN İNŞALLAH

Kızoğlu, ayrıca Pazar günü ise “GÖNLÜ BÜYÜK OLAN ESNAFIMIZ ÖRNEK OLSUN İNŞALLAH. Bugün dükkanımız (Köfteci Erdal) Ahmet Alp bebeğimiz için çalışıyor.” mesajı ile Köfteci Erdal’ın destek olduğunu paylaştı.

BİR HEDİYE ALMANIN TAM ZAMANI

Bir hediye almanın tam zamanı diyerek Ahmet Alp bebeğe destek arayan Kızoğlu, “Aynalı Çarşı No: 47’de hizmet veren CANDAR HEDİYELİK cirosunu bugün Ahmet Alp’e bağışlayacak. Sevdiklerinize bir hediye almanın tam zamanı.” ifadeleriyle de vatandaşları gönlü büyük esnafa yönlendirdi.

Eylem Gözeldere

 


Bu haber 02/08/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 673 defa görüntülendi
*