Vali Aktaş mahalle muhtarlıklarını ziyaret etti

6 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, Çanakkale Merkez İlçe mahalle muhtarlıklarını ziyaret ederek muhtarlardan mahallenin genel durumu, yapılan altyapı ve üstyapı çalışmaları hakkında bilgi aldı.

İlk olarak Barbaros Mahalle Muhtarlığını ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, Mahalle Muhtarı Şaban Şahin ile bir araya gelerek sohbet etti. Vali Aktaş önce Barbaros mahalle Muhtarı Şaban Şahin’in talep ve sorunlarını dinledi ardından çalışmalarında başarılar dinleyerek ayrıldı.

Vali İlhami Aktaş, Barbaros Mahalle Muhtarlığından sonra sırasıyla; Fevzipaşa Mahalle Muhtarı Hacı Ramazan Işıldak, Namık Kemal Mahalle Muhtarı Cahit Sevim, Cevatpaşa Mahalle Muhtarı Hulisi Evren Kızoğlu, Esenler Mahalle Muhtarı Nazife Aydın, İsmetpaşa Mahalle Muhtarı Özkan Vural ve Kemalpaşa Mahalle Muhtarı Leyla Enli Gürel’i ziyaret etti.

Muhtarlarla bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, muhtarlardan mahallenin genel durumu, yapılan altyapı ve üstyapı çalışmaları hakkında bilgi aldı. Muhtarların vatandaşlara hizmet noktasında üstlendikleri sorumluluğun önemine dikkat çekerek muhtarlara çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Merkezi


Bu haber 31/07/2021, Cumartesi günü yayınlandı, 179 defa görüntülendi
*