Müdür Baştürk Başhekim Keser ile bir arada

6 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İl Sağlık Müdürü Gökhan Baştürk, ilçelerde ve hastanelerde temaslarda bulunmaya devam ediyor. Sağlık Müdürü Baştürk, geçtiğimiz gün Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’ne ziyarette bulundu ve Başhekim Hasan Keser ile birlikte hastanede incelemeler yaptı. İstek ve öneriler bizzat yerinde dinlendi.

Saha çalışmalarına önem veren İl Sağlık Müdürü Gökhan Baştürk, göreve geldiği günden bu yana hastane ziyaretlerini sürdürüyor. Hastanelerde incelemeler yapan Sağlık Müdürü Baştürk, başhekimlerle görüşüp, istekleri ve görüşleri yerinde dinliyor.

Geçtiğimiz gün ise Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’ne giden Sağlık Müdürü Baştürk, Başhekim Hasan Keser ile görüştü.

Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesabından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, “Çanakkale İl Sağlık Müdürümüz Sayın Op. Dr. Gökhan Baştürk, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hasan Keser ve yönetim ekibi eşliğinde birim ziyaretlerini gerçekleştirdi. Uzman hekimler ve sağlık çalışanlarımız ile bir araya gelerek hizmet sürecini değerlendirdi, istek ve önerileri dinledi” ifadeleri kullanıldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 29/07/2021, Perşembe günü yayınlandı, 280 defa görüntülendi
*