AK Parti sahada hız kesmiyor

6 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, ilçelerde bir dizi programlarda ve açılışlarda bulunmaya devam ediyor. Turan ile birlikte, ilçelerde ziyaretlerde ve açılışlarda bulunan AK Parti İl Başkanı Naim Makas’ta vatandaşlara temas ederek, saha çalışmalarında bir an olsun hızı düşürmüyor.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas ve il yöneticileri, partisinin Grup Başkanvekili Bülent Turan ve Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun bayram sonrası düzenlediği ilçe ziyaretlerine katıldı.

Ziyaret programının startı Kalkım beldesinde verildi.

Kalkım beldesi ziyareti sonrasından açıklama yapan Başkan Makas “Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, İl Genel Meclisi Başkanımız Nejat Önder, İl Gençlik Kolları Başkanımız Alperen Uysal, Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, İl ve İlçe yöneticilerimiz ile birlikte Kalkım Beldemizdeydik.

112 Acil Binası, Kalkım Gölet Beslenme Kanalı, Park Sosyal Tesisleri, Kapalı Futbol Sahası, Basketbol Sahası, Belediyeye Araç Teslimi ve İçme Suyu İsale Hattının toplu açılış ve toplu temel atma törenlerini gerçekleştirdik” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 26/07/2021, Pazartesi günü yayınlandı, 255 defa görüntülendi
*