Vali Aktaş’tan görevdeki personele ziyaret

6 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bozcaada ilçesindeki Çayır Plajı’nda, zıpkınla balık avlamak için girdiği denizde kaybolan Emin Atik Meral’i arama çalışmalarını yerinde incelemek ve jandarma personelleri ile olay yerinde görüşüp bilgi almak üzere Bozcaada ilçesine giden Vali İlhami Aktaş, burada bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Sahil Güvenlik Komutanlığını ziyaret etti.

Çanakkale Valiliğinin haberine göre İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Tahsin Saruhan ve Sahil Güvenlik Çanakkale Grup Komutanı Sahil Güvenlik Kıdemli Binbaşı Ercan Oran’ın da bulunduğu ziyaretlerde ilk olarak İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, mesaide bulunan polis memurları ile bir süre sohbet ederek Kurban Bayramını kutladı.

İlçe Emniyet Amirliğinde görevli polis memurlarına çalışmalarında kolaylıklar dileyen Vali Aktaş, İlçe Sahil Güvenlik Komutanlığına geçti. İlçe Sahil Güvenlik Komutanlığı personelleri ile görüşüp yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak çalışmalarında başarılar diledi. Son olarak Vali İlhami Aktaş, İlçe Sahil Güvenlik Komutanlığı personelinin Kurban Bayramını kutladı.


Bu haber 25/07/2021, Pazar günü yayınlandı, 283 defa görüntülendi
*