Bakan Yardımcısı İnce ve Vali Aktaş’tan Yenice’ye Bayram ziyareti

6 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce ve Vali İlhami Aktaş, Yenice’de bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundular.

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce ve Vali İlhami Aktaş, Yenice Belediyesi Sosyal Tesislerinde vatandaşlar ile bir araya geldi.

Yenice Kaymakamı Musa Göktaş, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, AK Parti İlçe Başkanı Faruk Günay ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın’ın da bulunduğu buluşmada İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce ve Vali İlhami Aktaş, vatandaşlar ile sohbet ederek sorun ve taleplerini dinleyip Yenicelilerin Kurban Bayramını kutladı.

Ardından İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce ve Vali İlhami Aktaş, yapımı tamamlanan İlçe Emniyet Amirliği’ni yerinde inceledi. İlçe Emniyet Amirliği’nin yapım çalışmaları hakkında bilgi alarak yapımında emeği geçen tüm personele teşekkür etti.

Öte yandan Yenice ilçe programı kapsamında İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce ve Vali Aktaş Yenice ilçesine bağlı Karaköy’ü de ziyaret etti. Karaköy Muhtarı Mehmet İnce ve köy sakinleri ile bir araya gelen heyet, köyün genel durumu, yapılan altyapı ve üstyapı çalışmaları hakkında Karaköy Muhtarı Mehmet İnce’den bilgi alarak köy sakinleri ile sohbet edip sorun ve taleplerini dinledi. Ardından Karaköy sakinlerinin Kurban Bayramını kutladılar.

Yapılan görüşmelerden sonra Karaköy sakinleri, İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce ile Vali İlhami Aktaş’ı aralarında görmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Haber Merkezi

 


Bu haber 23/07/2021, Cuma günü yayınlandı, 187 defa görüntülendi
*