AK Parti şehit ve gazi aileleriyle buluştu

1 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ve yönetim kurulu üyeleri, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı kapsamında Çanakkale ve ilçelerinde bulunan şehit yakınları derneklerini ziyaret ettiler.

İlk ziyaretlerini Çanakkale Anadolu Şehit Aileleri Derneğine gerçekleştiren AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Merkez ilçe Başkanı Yıldıray Ölçek, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı, İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal ve teşkilat üyeleri buradaki şehit ve gazi yakınlarıyla bir araya geldi.

Ziyaretler eş zamanlı olarak gerçekleştirildi

İl Başkanlığı bünyesinde Çanakkale’nin tüm ilçelerinde ziyaretler eş zamanlı olarak gerçekleştirildi. AK Parti teşkilatının ziyaretler kapsamında ikinci durağı ise Çanakkale Şehit ve Gazi Aileleri Derneği oldu.

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığından ziyaretler kapsamında yapılan açıklamada;  İl Başkanlığı bünyesinde üç kademede bulunan birimlerin şehit ziyaretlerinde aktif rol oynadığı yönünde oldu.

Açıklamada; “15 Temmuz Demokrasi  ve Milli Birlik Günü programları kapsamında partimizin İl Başkanlığı, Kadın Kolları Başkanlığı, Gençlik Kolları Başkanlığı yönetim ve üyeleriyle birlikte Çanakkale’nin 12 ilçesinde şehit ve gazi aileleri ziyaretleri gerçekleştirildi. Bu ziyaretler kapsamında tüm birim başkanları ve yönetim kadroları ailelere ve derneklere dair notlarını alarak her zaman yanlarında olduğunu belirttik ” ifadelerine yer verildi.

Haber Merkezi


Bu haber 17/07/2021, Cumartesi günü yayınlandı, 329 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com