15 Temmuz renkli karelere sahne oldu

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kent genelinde sabah saatlerinde başladı ve gece saatlerine kadar devam etti. Çocuklar sahne önünde Türk Bayrakları ile şov yaparken Mehter Takımı’nın küçük üyesi dikkatleri üzerinde topladı. Vali İlhami Aktaş ise gecenin ilerleyen saatlerinde vatandaşların yanına geçerek, onlarla birlikte oturdu ve sohbet etti.

Programa, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Çanakkale Belediye Başkan Vekili Süleyman Canpolat, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mehmet Cem Okyay, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Çocuklar sahne önünde Türk Bayrakları ile şov yaparken Mehter Takımı’nın küçük üyesi dikkatleri üzerinde topladı. Vali İlhami Aktaş ise gecenin ilerleyen saatlerinde vatandaşların yanına geçerek, onlarla birlikte oturdu ve sohbet etti.

Çanakkale Mehteran Takımı’nın küçük üyesi davuluyla şov yaptı. Bütün seyirciler ona dikkat kesildi. Onun ardından sahne önünde toplanan minikler ellerindeki Türk Bayraklarını var gücüyle salladılar. Vali İlhami Aktaş’ın vatandaşlar ile sohbet ettiği bölüm ise ortaya sıcak kareler çıkardı. Vatandaşların mutluluğu yüzünden okundu.

Ş. Ezgi Tuncel


Bu haber 17/07/2021, Cumartesi günü yayınlandı, 498 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com