AK Parti’li gençten dikkat çeken istifa: “Kuruluş ilkelerinden uzaklaştı!”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ecabatlı genç girişimci Mert Başarır, önceki gün Gelecek Partisi’nin Eceabat Kurucu İlçe Başkanı olarak atandığını duyurdu. Başarır, atandığını belirttiği açıklamasında kuruluş ilkelerinden ulaştığı için AK Parti’den istifa ettiğini kaydetti.

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Yeşim Karadağ ve İl Başkanı Yiğit Akkoyunlu ile bir araya gelen genç siyasetçi Mert Başarır, kurucu ilçe başkanı olarak atanır atanmaz iddialı konuşarak “Eceabat’ta Gelecek Rüzgarı Estireceğiz” dedi.

Başarır, sosyal medya hesabındaki açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Uzun Yıllar Hizmet Ettiğim Parti Kuruluş İlkelerinden Uzaklaştığı İçin Ak Partiden İstifa Ettim. Yaptığım İstişareler Sonucunda Siyasi Hayatıma Bundan Sonra Gelecek Partisi Çatısı Altında Devam Edeceğim.

14.07.2021 Tarihi İtibari İle Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Tarafından Eceabat Kurucu İlçe Başkanı Olarak Atandım.

Şahsıma Bu Görevi Layık Gören Başta Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu Olmak Üzere, Teşkilat Başkanımız Sn. Selim Temircu’ya, Çanakkale’mizin Gururu Genel Merkez Kültür ve Turizm PİK Başkanı Yeşim Karadağ’a ve Gençlerin Ağabeyi İl Başkanım Yiğit Akkoyun’a Şükranlarımı Sunuyorum…

Eceabat’ta Gelecek Rüzgarı Estireceğiz. Baskısız, Korkusuz, Şeffaf, Namuslu ve Adaletli bir Gelecek için çalışacağım.”

Eylem Gözeldere


Bu haber 16/07/2021, Cuma günü yayınlandı, 500 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com