Kolin’in tüm personeli güvende

6 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü ve Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde başlatılan ‘‘Aşı ol, Güvenle Çalış Çanakkale!’’ kampanyası kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri Kolin Hotel’e ziyaret gerçekleştirdi. Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, çalışanlarının tamamının aşılandığı Kolin Hotel’e çalışma hayatına desteği nedeniyle teşekkür belgesi takdim etti.

Ziyaret kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, İl Müdürlüğünde görevli İş ve Meslek Danışmanları Hafize Acar Çöllü ve Zühre Feray Akıner ile Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğünde görevli Dr. Ümmühan Kahyaoğlu; Kolin Hotel Genel Müdürü Mehmet Satar ve otel yetkilileri ile bir araya geldiler.

Ziyarette otelin işgücü talepleri, kalifiyeli eleman yetiştirme konusunda yaşadığı zorluklar ve İŞKUR’la işbirliği konuları görüşüldü. Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, çalışanlarının tamamının aşılandığı Kolin Hotel’e çalışma hayatına desteği nedeniyle teşekkür belgesi takdim etti ve tüm Çanakkale işverenleri ve çalışanlarını ‘Aşı Ol, Güvenle Çalış!’ kampanyasına destek çağrısında bulundu.

Haber Merkezi


Bu haber 15/07/2021, Perşembe günü yayınlandı, 403 defa görüntülendi
*