Gitti Tok Geldi Kocabıyık

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Ayvacık İlçe Başkanı Nazmi Tok, birlik ve beraber vurgusu yaparak partisinin ilçe başkanlığı görevinden istifa ettiğini sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı. Başkan Tok’un istifasının ardından AK Parti İl Başkanı Naim Makas, Fatik Kocabıyık ve yönetiminin atandığını duyurdu.

AK Parti Ayvacık İlçe Başkanlığı görevini yürüten Nazmi Tok, sosyal medyasından yaptığı açıklamayla birlikte görevden çekildiğini ifade etti.  Başkan Tok açıklamasında, “İlçe Teşkilatımızla birlikte hizmet etmekten büyük keyif aldığım ve onur duyduğum İlçe Başkanlığı görevinden, işlerimin yoğunluğu sebebiyle affımı isteme zarureti doğmuştur.”

“TEŞKİLATLARIMIZA İNANCIM TAMDIR”

“Sonucunda İlçe Teşkilatımıza olan inancım ve desteğim tamdır. Şahsımdan ve Teşkilatımızdan hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen başta Grup Başkanvekilimiz Sn. Bülent Turan’a, Milletvekilimiz Sn. Jülide İskenderoğlu’na, birlikte çalışmaktan büyük keyif aldığım kıymetli İl Başkanım Naim MAKAS’a, İlçe kademelerindeki istisnasız tüm arkadaşlarıma ve değerli aileme canı gönülden teşekkür ediyorum. Kutlu davamız için, Belediye Meclisi Üyeliği görevim ile gayret ve samimiyetle çalışmaya devam edeceğim. ‘’

MAKAMLAR GEÇER DAVA KALICI

AK Parti Ayvacık İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini sosyal medyadan açıklayan Nazmi Tok’un ardından konuya dair AK Parti İl Başkanlığından yazılı açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada birlik ve beraberlik vurgunda bulunulurken, şu sözlere yer verildi:

“Ayvacık İlçe Başkanımız Nazmi Tok, yürütmekte olduğu İlçe Başkanlığı görevinden, ticari işlerinin yoğunluğu sebebiyle müsaadesini istemiştir. İlçe Siyasi Hukuk İşleri Birim Başkanlığı görevini yürüten, İlçe Yönetim Kurulu üyemiz Fatih Kocabıyık, İlçe Başkanlığı görevini vekaleten yürüyecektir. Fatih Kocabıyık ve İlçe Yönetimi’mize başarılar diliyoruz.

İlçe Başkanımız Nazmi Tok, Ayvacık Belediye Meclisi Üyeliği görevi ile AK Teşkilatlardaki görevine ve teşkilatına olan hizmetlerine devam edecektir. Kendisine ilçe Başkanlığı süresince göstermiş olduğu emeklerden ötürü teşekkür ediyoruz.”

Haber Merkezi

 


Bu haber 13/07/2021, Salı günü yayınlandı, 353 defa görüntülendi
*