“Aşımızı olalım sağlığımızı koruyalım”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü, “Covid-19 Bilgilendirme Platformunda” Çanakkale’nin renginin sarıdan maviye dönmesi ile ilgili bir basın açıklamasında bulunarak; “Hep birlikte mücadele ederek Aşı ile toplumsal bağışıklığı elde edeceğiz. Aşımızı olalım sağlığımızı koruyalım.” dedi.

İl Sağlık müdürlüğü’nün basın açıklaması şu şekilde; “Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan günlük ‘Covid-19 Bilgilendirme Platformunda’ yüzde 75,2 aşılama oranı ile Çanakkale’nin rengi sarıdan maviye döndü. Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca Çanakkale’mizi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile örnek göstererek tebrik etti.

Aşılamanın hızlanmasıyla ve planlanan koordinasyon sayesinde oluşturulan aşı uygulama noktalarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

“Tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz”

Covid-19 ile mücadelede ilk günden bu yana büyük bir özveri ve titizlikle görev yapan her kademedeki sağlık çalışanlarımız aşı çalışmalarında da aynı özveri ve fedakârlıkla görev yapmışlardır. Tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.

Covid-19 ile mücadelede il genelinde vatandaşlarımız büyük duyarlılık göstererek, aşı oldu. Bu sayede aşılamada rakamlarımız arttı. Duyarlı davranarak aşı olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Yeterli sayıda aşımız mevcut. Aşılamada yakaladığımız bu başarıyı devam ettirmek için sırası gelen ve henüz aşı olmayan tüm vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyoruz.

Hep birlikte mücadele ederek Aşı ile toplumsal bağışıklığı elde edeceğiz. Aşımızı olalım sağlığımızı koruyalım.”

Haber Merkezi

 

 


Bu haber 11/07/2021, Pazar günü yayınlandı, 385 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com