ÇTSO Yönetim Kurulu’ndan Baroya ziyaret

6 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Çanakkale Baro Başkanlığını ziyaret ederek yapılan seçim sonucunda göreve gelen yeni Yönetim Kurulu ile bir araya geldi.

Ziyarette ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Sayman Üye Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyeleri A.Semih Toprak, İlbey Berkin Karaca, Bülent Erdoğan ve Genel Sekreter Sema Sandal; Baro Başkanı Av. Soner Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Enes Çetin, Av. Aybüke Cebeci Bayat, Av. Şebnem Çıtak, Av. Ayşe Karakaya Şişek hazır bulundular.

Ziyaret ile ilgili bilgi veren ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, “Yeni seçilen Baro Yönetim Kurulunu tebrik ediyor, hayırlı olmasını diliyorum. Hukukun üstünlüğüne, adalete olan güvenin önemi sadece iş dünyası için değil tüm insanlık için çok büyüktür. Barolara da adaletin temsilcileri olarak büyük görevler düşmektedir. Çanakkale Barosunun yeni yönetiminin bu görevi hakkı ile yerine getireceğine inancımız tamdır. Bu yüce ve bir o kadarda da zor mesleği hakkı ile ifa eden tüm hukukçulara kolaylıklar diliyor, iş dünyasına sağladıkları katkılar içinde ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Baro Başkanı Av. Soner Aydın ÇTSO Yönetimi’nin ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirterek, çalışmalarıyla ilgili bilgiler paylaştı ve güncel konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Haber Merkezi


Bu haber 09/07/2021, Cuma günü yayınlandı, 184 defa görüntülendi
*