Başkan Bayram tezgahın başına geçti, esnafa destek verdi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, belediye tarafından organize edilen Geleneksel Ayvacık Panayırı’nda esnafa destek vermek için dondurma tezgahının başına geçerek satış yaptı.

Ayvacık Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘Ayvacık Geleneksel Yaz Panayırı’ büyük bir coşku ile devam ediyor. Birbirinden renkli görüntülerin ortaya çıktığı geleneksel panayırda Belediye Başkanı Mesut Bayram, bir dondurma tezgahının başına geçerek esnafa destek verdi.

Başkan Bayram, “Panayırda dondurmacı esnafımıza ufaktan da olsa satış konusunda yardım da bulunduk. Allah herkese hayırlı işler ve bol kazançlar versin inşallah.” açıklamasında bulundu.

Ayvacık Geleneksel Yaz Panayırı

Yarım asırdır devam eden Ayvacık Geleneksel Yaz Panayırı ağırlıklı olarak ilçe ve ilçeden göç etmiş vatandaşlar ile çevre ilçelerden gelen vatandaşlarca ziyaret edilmektedir. Ziyaretçiler Ayvacık Belediyesi tarafından düzenlenen panayırda yöresel birçok ürün bulma şansına sahip oluyor. Satılan yöresel ürünler ile Ayvacık kültürü tanıtılmakta; ayrıca panayır ilçe halkı ve ekonomisi için de katkı sağlıyor. Panayırda yöresel ürünlerin dışında elektronik, giyim, hediyelik ve daha birçok ürüne ulaşmak da mümkün.

Haber Merkezi


Bu haber 09/07/2021, Cuma günü yayınlandı, 232 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com