AK Parti Kadınlarından Vefa Örneği

4 hafta önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Sosyal Politikalar Birimi tarafından düzenlenen sosyal sorumluk projeleri kapsamında AK Kadınlar tarafından bir dizi ziyaret gerçekleştirildi. 

AK Parti İl Başkanlığı’nın haberine göre; Gerçekleştirilen ziyaretlere AK Parti Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı, AK Parti Sosyal Politikalar Birim Başkanı  Arzu Bendeş, il ve ilçe kadın kolları  üyeleriyle birlikte mahalle başkanları  katıldı.

KADINLARDAN BÜYÜKLERE HÜRMET

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun  da kademesinde görev aldığı kadın kolları  başkanlığı, Çanakkale’nin her noktasında yer alırken ulaşmadık yer çalmadık kapı bırakmıyor. Ziyaret ve sosyal sorumluluk projeleri kapsamında temaslarda bulunan AK Partili kadınlar büyüklerle bir araya gelerek, yaşlı vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyaretler kapsamında Çanakkale Sosyal Politikalar adına birim Başkanı Arzu Bendeş, yaptığı basın açıklamasında yaşlılara hürmet edilmesi gerektiğinin altını çizerek; “AK Parti İl Başkanlığımız, Kadın Kolları Başkanlığımız, Mahalle Başkanlarımız İl ve İl Merkezimiz ve İlçelerimizde medeniyet ve kültür değerlerinin nesilden nesile aktarılması konusunda önemli role sahip olan değerli büyüklerimize ziyaretler gerçekleştirerek sohbet etme imkanı bulduk, hayır dualarını almak nasip oldu. Güler yüzleri ile yaptıkları ev sahipliği için kendilerine çok teşekkür ederiz.” dedi.

Haber Merkezi

 


Bu haber 09/07/2021, Cuma günü yayınlandı, 162 defa görüntülendi
*