Tepecik halkının istediği oluyor

3 hafta önce Çevre Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bayramiç Tepecik Mahallesi halkının talep ettiği üstü kapalı alanın yapımı belediye tarafından tamamlandı. Başkan Mert Uygun, “Vaatlerimizi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Bayramiç Belediyesi’nin haberine göre; vatandaşların uzun süredir dile getirdiği bir talebi daha yerine getirdi. Tepecik Mahallesi’nde otopark ve düğün alanı olarak kullanılacak çok amaçlı üstü kapalı bir alan, aşevi ve tuvalet inşa etti.

Halkın talep ve ihtiyaçlarını titizlikle takip ettiklerini vurgulayan Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “İlçe genelinde halkımızın bu konuda talebi vardı. İlk olarak Menderes Mahallesi’nde yaptığımız çok amaçlı kullanılabilecek bu alanın ikincisini Tepecik Mahallesi’ne yaptık. Mahalle sakinlerinin cemiyetlerinde, özellikle yemek yeri konusunda sıkıntı yaşadıklarını öğrendik ve derhal harekete geçtik. Kısa sürede çalışmaları tamamlayarak halkımızın bu konudaki beklentisine cevap verdik. Çok amaçlı kullanılacak olan çelik konstrüksiyon, üstü kapalı, beton zeminli 360 metrekarelik alan ile yarı açık sundurma, beton zeminli 50 metrekarelik aşevi yapıldı. Aşevi kısmında ocaklık ve bulaşık yıkama yeri hazırlandı. Halkımızın kullanımına sunuldu. Bir vaadimizi daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz Bu yeni yerin halkımıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim” diye konuştu.


Bu haber 08/07/2021, Perşembe günü yayınlandı, 211 defa görüntülendi
*