Kent protokolünü buluşturan açılış

7 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Anadolu Hamidiye Tabyası’nda yer alan Revgan Restaurant’ın açılışı geçtiğimiz gün saat 19.00’da Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir ve Çardak Belediye Başkanı Metin Semerci’nin katılımıyla gerçekleştirildi.

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir ve Çardak Belediye Başkanı Metin Semerci Revgan Restaurant’ın sahipleri Çağlar Kıray, Murat Deniz ve Saliha Deniz ile işletme müdürü Cemil Görür tarafından kapıda karşılandı. Vali Aktaş ve Alan Başkanı Kaşdemir işletmenin ürünlerini inceledikten sonra Çardak Belediye Başkanı Metin Semerci ile sohbet ettiler. Ardından bir süre deniz kenarındaki bir masada bir süre oturup işletme sahiplerinden işletme hakkında bilgi aldılar ve hayırlı olsun dileklerini ileterek mekandan ayrıldılar.

Revgan Restaurant misafirlerine tarihi bir alanın içerisinde denize sıfır konumuyla farklı bir atmosfer kaliteli hizmet anlayışı, ürün çeşitliliği ve müzik etkinlikleri ile de güzel zaman geçirme imkanı sunuyor.

“Revgan Restaurant’ın Çanakkale’ye hayırlı olmasını istiyoruz”

İşletme sahiplerinden Murat Deniz; “Yeni açacağımız mekan Revgan Restaurant’ın Çanakkale’ye hayırlı olmasını istiyoruz. Kahvaltı ile başlayacağız, ızgara yemeklerimiz ve alakart yemeklerimiz mevcut” dedi.

İşletme sahiplerinden Saliha Deniz; “Anadolu Hamidiye Tabyası’ndaki bu noktanın işletmesini aslında geçen yıl aldık. Geçen yıl Tabya Cafe’yi açmıştık. Geçen yıl pandemi sürecinin etkisiyle de tabi biraz gecikti Revgan’ın açılışı. Ama hakkıyla açıldı. İstediğimiz şekilde umarım Çanakkalemize müşterilerimize hayırlı olur.” dedi.

Daha önce Çanakkale’de tanınmış yerlerin işletmeciliğini de yapan Cemil Görür ise Revgan Restaurant’ın işletme müdürlüğü görevini üstlendi. Görür, mekan ile ilgili olarak şunları söyledi; “İşletmemiz sabah 7.00’de kahvaltı ile birlikte güne başlıyor. Bugün itibariyle de gece saat 12.00’ye kadar hizmet veriyor. Dünya mutfağı, dünya salata ve et çeşitleri, aperatifler, tatlı çeşitleri, pizza, pide, hamburger çeşitleri ve dünya kahveleri ile oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Konum itibariyle Tabyaların içerisinde yer alan işletmemiz alkolsüz. İstediğiniz her saatte işletmemize dünya kahvelerinden birini içmek için gelebilirsiniz. 260 kişi kapasiteli işletmemizin otopark sorunu da yok.” dedi.

Ş. Ezgi Tuncel


Bu haber 08/07/2021, Perşembe günü yayınlandı, 817 defa görüntülendi
*