Bir Yastıkta Kocayın

3 hafta önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale basınının sevilen ismi, haylaz çocuğu Tunahan Ünsal, dün nişanlısı Ezgi Deniz Çalışal ile dünya evine girdi.

Gazetemizin emekçilerinden olan muhabir arkadaşımız Tunahan Ünsal ve biricik eşi Ezgi Deniz Çalışal, önceki gün hem kendi hem eşinin baba toprağı olan Ezine’de düzenlenen kına gecesinde ailesi ve arkadaşları ile doyasıya eğlendi. Damadın sağdıçları olan basın emekçileri Özgür Güneş ve Yıldız Sağlam ise Ünsal’ın eli ayağı oldu.

Dün öğle saatlerinde dünya evine giren Ünsal çiftinin nikahını ise Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan kıydı. Nikah şahitleri ise damadın arkadaşları Aytaç Güç ve Süha Kabakçıoğlu, gelinin arkadaşları İlkay Cansu Şahbaz ve Müjgan Aşar İlhan oldu.

BARO MESLEKTAŞLARINI YALNIZ BIRAKMADI

Çanakkale Barosu’nun eski başkanlarından Tülay Ömercioğlu’nun, Bülent Şarlan’ın katıldığı törende taze Başkan Soner Aydın ve Baro’ya bağlı birçok avukat da meslektaşları Ezgi Deniz’i yalnız bırakmadı. Basın camiasından pek çok isim de bu anlamlı gününde meslektaşları Tunahan Ünsal’ın yanında yer aldı.

Çanakkale basından pek çok isim ile birlikte Gündem Gazetesi’nde Ünsal ile birlikte çalışan, emek veren tüm çalışanlar da törende yerini aldı.

Gündem Ailesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Eylem Gözeldere


Bu haber 07/07/2021, Çarşamba günü yayınlandı, 386 defa görüntülendi
*