“Görevden ayrılmak kendi kararlarıdır”

1 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy ve Meclis Başkan Yardımcısı Hayrettin Çetinkaya ‘nın istifaları ile ilgili Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu açıklamada bulundu.

Başkan Semizoğlu; “Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Fahrettin Ersoy;  Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeliklerinden, Meclis Başkan Yardımcımız Hayrettin Çetinkaya Meclis Üyeliğinden istifa etmişlerdir. Kendi irademiz ve isteğimiz ile seçime katılıp üyelerimizin oyları ile seçilerek gönüllü görev aldığımız bu kurumlarda üyelerimizi temsilen bulunuyoruz. Göreve talip olmak kadar görevden ayrılmak da doğal hakları olup kendi kararlarıdır. Sayın Ersoy ile 2018 Seçimlerinden beri Yönetim Kurulunda beraber çalıştık, sağ olsun tüm kararlarımızı oybirliği ile aldık. Kendisine görev süresi içerisinde yaptığı hizmetler, Odamıza ayırdığı zaman için teşekkür ediyorum. Aynı şekilde Sayın Çetinkaya’nın istifasını da saygı ile karşılıyor, Meclis toplantılarımıza sağladığı katkı için teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı devralacak olanlar da yine kendi meslek gruplarındaki üyelerimiz tarafından seçilmiş olan arkadaşlarımızdır. Onlara da başarılar diliyorum. Esas olan üyelerimizdir, onların seçimidir, Odamızın kurumsal yapısıdır.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası belirlediği misyon ve vizyonu ile İlimiz ve Ülke ekonomisine katkı sunmak, üyelerine hizmet vermek için çalışmaya devam edecektir.” dedi.

Haber Merkezi

 


Bu haber 04/07/2021, Pazar günü yayınlandı, 278 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com