Ayıp olmuyor mu?

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Üç yılda, Koca Fenerbahçe’yi Maymuna çevirdiniz.Yaptığınız hiçbir işi,aldığınız hiçbir karar doğru olmadı. Her şeyden önce istikrar yok. Ne yazık ki, üç yıl daha yetki aldınız. Bu yıl müsabakalar seyircili oynanacak. Ve seyirci sizi gönderecek. Yakışıyor mu? Fenerbahçe, sezona teknik direktörsüz giriyor. Ha bugün, ha yarın,anlaştık, Sözleşme imzalanacak derken, ortada bir şey yok. Bu yazı yazıldığında da, hala bir hareket yoktu. Sabah Gazetesi yazarı, Murat Özbostan, ”İletişim Üç yıldır yok” başlığı altında, Ali Koç ve yönetiminin üç yılını değerlendirmiş. Bakınız, neler demiş.”Fenerbahçe Başkanı daha birkaç gün önce, ikinci defa koltuğa oturdu… Kendisine başarılar dilerim. İlk icraatının teknik adam olması beklenirken, bu sorunun çözülememesi büyük infiale neden oldu. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım’ın ağır eleştirileri sonrası, teknik adam meselesi için panikle, “Pazartesi açıklayacağız” dedi. Eğer Fenerbahçe Başkanı bu sözü söylüyorsa, üzerine diyecek bir şey yoktur. Herkes susar ve başkan verdiği sözü tutar. Fakat bakıldığı zaman iletişim o kadar korkunç ki… Fenerbahçe Başkanı, muhabirlerle yaptığı sohbet toplantısında teknik adamla ilgili sorulara ise “Haziranın üçüncü haftası belli olur” demişti. Arkasından yaşanan süreç daha vahimdi; “Türkiye’ye gelmek istemiyorlar” gafı geldi. 3 yıllık bir başkanlığın ardından Sayın Ali Koç’un konuşurken daha dikkatli olup ona göre mesajlar vermesi gerekirdi. Eğer camiaya verdiğiniz mesajları yerine getirmezseniz, bugün çok ağır eleştiriler ile karşı karşıya kalırsınız. Fenerbahçe, illaki bugün yarın bir teknik adam bulacak. İyi ya da kötü. Ama süreci yönetmek bu kadar kötü olamazdı.”Anlayacağınız, maskara olduk

Gülelim mi?
Temel, sahilde yürürken bir şişe bulmuş, merak edip mantarını açınca; içinden bir cin çıkmış: – Beni kurtardın, dile benden ne dilersen. Yalnız üç dilek hakkın var. Temel birinci dileğini söylemiş:
– Cebimde param hiç bitmesin da! Cin parmağını şaklatmış. Temel elini cebine atmış, para doluymuş, bütün parayı çıkarıp, elini tekrar cebine sokmuş, cebi yine para doluymuş, hemen ikinci isteğini söylemiş: – Bir şişe rakım olsun, ama hiç bitmesin da!
Cin parmağını şaklatmış ve Temel’in önünde bir şişe rakı belirmiş. Temel, rakı şişesini açmış ve yere dökmüş, ama, şişeyi doğrultur doğrultmaz yine dolmuş, bir daha dökmüş ve şişe yine dolmuş, bunun üzerine üçüncü dileğini söylemiş: – Bu şişeyi çok sevdim, bir tane daha istiyorum! Sağlıcakla kalınız.


Bu haber 03/07/2021, Cumartesi günü yayınlandı, 822 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com