Evde ücretsiz berber hizmeti başladı

11 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bayramiç Belediyesi, hasta ve yaşlılara yönelik ‘Evde Berber ve Kuaför Hizmeti’ projesini hayata geçirdi. Hizmeti alan vatandaşlar memnuniyetini dile getirdi.

Geçtiğimiz hafta, Berberler ve Kuaförler Yaşatma ve Dayanışma Derneği ile işbirliği protokolü imzalayan Bayramiç Belediyesi, ‘Evde Berber ve Kuaför Hizmeti’ projesini hayata geçirdi. Konuyla ilgili bilgi veren Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “Dernek Başkanı Bircan Dolgun ile imzaladığımız protokolün ardından hızlı bir şekilde projemizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Büyüklerimizin yaşam kalitesini artıracak çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

Vatandaşlar memnuniyetini dile getirdi

Dernek yönetimi tarafından belirlenen berber, hijyen kurallarına uygun, tek kullanımlık malzemelerle yaşlı ve hasta vatandaşların evlerine giderek ücretsiz olarak saç, sakal kesimlerini yaptı. Hizmeti alan vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirerek Bayramiç Belediyesi’ne ve Kuaförler Yaşatma ve Dayanışma Derneği’ne teşekkür etti. Bu hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşlar, Bayramiç Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne 0286 773 10 16 (dahili 224-253) numaralı telefon numarasından ulaşabiliyor.

Haber Merkezi


Bu haber 02/07/2021, Cuma günü yayınlandı, 342 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com