Başkan Makas’tan köylere çıkarma

4 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Başkan Makas, geçtiğimiz gün, köylerde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Makas Eceabat’ta köy programları düzenledi. Programa İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, İl Başkan yardımcıları, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı , İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal, Eceabat İlçe Başkanı İlker Güven ve parti üyeleri katıldı.

Köy ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Naim Makas muhtarlarla bir araya gelerek köylere dair notlar alarak istişarelerde bulundu. Köy ziyaretlerine dair yaptığı açıklamada Makas’’ göreve geldiğimiz günden beri teşkilatımızla dur durak bilmeden toplumun her kesimine ulaşmaya çalışan bir yapı içindeyiz. Bir buçuk yıllık görevimiz doğrultusunda, birçok kesime ulaştık hamdolsun. Genel başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın halktan kopuk yaşamayın ilkesini kendimize yol edinerek bir çok ziyaretimizi bu yönde gerçekleştirdik. Eceabat ilçemizin köylerine de bu ilkeyle gelerek tüm vatandaşlarımıza ve köylülerimize ulaştık” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 02/07/2021, Cuma günü yayınlandı, 128 defa görüntülendi
*